Жидачів
Молодіжний форум рідного міста
 На головну сторінку      Чат на форумi      Допомога      Пошук      Користувачі


 Сторінок (1): [1]   

> Без описания
Адміністратор Andr1y
Відправлено: 19 Червня, 2009 - 23:48:11
Post Id



Адміністратор


Повідомлень всього: 620
Приєднався: Бер. 2008  
Звідки: Жидачів - Львів
Репутація: 5


Перелік нагород



Час проведення : 4-5-6 липня 2009 року (субота, неділя, понеділок)

Організатор : Івано-Франківська громадська молодіжна організація «Клуб альтернативних видів спорту «Адреналіновий стиль», федерація велосипедного спорту Івано-Франківської оласті, Вигодський лісокомбінат та ТзОВ ”Уніплит”.
За підтримки Долинської райдержадміністрації, Старомізунської сільської ради та ДП « Вигодське лісове господарство

Фестиваль поділяєтся на конкурсну та показову частини, які проходять за наступними номінаціями:

Спортивна частина фестивалю складаєтся з номінацій:
· Даунхіл (швидкісний спуск на гірських велосипедах зі схилів гори)
· Нор-шор (спуск на гірських велосипедах па лісовій штучній дерев”яній стежці завширшки 25-30 сантиметрів з різноманітними місточками конструкціями на висоті до 3 метрів і довжиною близько 700 м)
· Тріал, тріал-крос (подалання різноманітних складних перешкод на гірському велосипеді на невеликій швидкості)
· Крос-кантрі (змагання по гірському велосипеду на пересічній місцевості)
· Чемпіонат України по спортивному орієнтуванню

Показова частина фестивалю складається
· Парад ді-джеїв під відкритим Карпатським небом – Open Karpatian Air
· Розважальна прогулянка на Карпатському трамвайчику (одна з двох діючих вузькоколійок в Європі)
· Перегляд відео-фільмів під відкритим карпатським небом
· Відкритий конкурс малюнка « Розфарбуй свою планету» (малювання на великих фанерних листах, переможці отримають призи, а кращі картини будуть виставлені на огляд в центрі м.Долини»
· Розваги та конкурси з публікою –конкурс силачів
· Святкове нагородження переможців та вручення призів

*Проживання відпочиваючих в наметовому містечку

** Польова кухня

Реєстрація учасників тут
Список зареєтрованих учасників

-----
Всі права на це повідомлення захищені (с) Andr1y
 
 Top
Адміністратор Andr1y
Відправлено: 01 Липня, 2009 - 18:36:50
Post Id



Адміністратор


Повідомлень всього: 620
Приєднався: Бер. 2008  
Звідки: Жидачів - Львів
Репутація: 5


Перелік нагород


Деталі змагань:


-----
Всі права на це повідомлення захищені (с) Andr1y
 
 Top
Адміністратор Andr1y
Відправлено: 05 Липня, 2009 - 22:18:20
Post Id



Адміністратор


Повідомлень всього: 620
Приєднався: Бер. 2008  
Звідки: Жидачів - Львів
Репутація: 5


Перелік нагород


І традиційно фото зі змагань:
Мізунські краєвиди:






Траса для DownHill:












Фініш учасників заїзду по ДХ:










































-----
Всі права на це повідомлення захищені (с) Andr1y
 
 Top
Nebesnyi
Відправлено: 06 Липня, 2009 - 11:01:03
Post Id


Новачок


Повідомлень всього: 4
Приєднався: Трав. 2008  
Репутація: 0




Багато трупів після змагань було? Чи їх в корчах поховали?...
 
 Top
Адміністратор Andr1y
Відправлено: 06 Липня, 2009 - 12:51:50
Post Id



Адміністратор


Повідомлень всього: 620
Приєднався: Бер. 2008  
Звідки: Жидачів - Львів
Репутація: 5


Перелік нагород


Nebesnyi пишет:
Багато трупів після змагань було? Чи їх в корчах поховали?...

Звичайно, що падіння були! Але райдери мали відповідний захист, щоб уникнути того, про що ти писав вище Улыбка

-----
Всі права на це повідомлення захищені (с) Andr1y
 
 Top
Адміністратор Andr1y
Відправлено: 13 Липня, 2009 - 13:34:34
Post Id



Адміністратор


Повідомлень всього: 620
Приєднався: Бер. 2008  
Звідки: Жидачів - Львів
Репутація: 5


Перелік нагород


Результати змагань:

Тріал
Категорія EXPERT
III-місце Грішко Олег м.Хмельницький
II-місцеМога Дмитро м.Запоріжжя
I- Кульков Андрій .Полтава

Категорія AMATOR
III-місце Максимів Андрій м.Івано-Франківськ
II-Авилов Михайло м.Одеса
I- Якимчук Іван м.Івано-Франківськ

Даунхіл (швидкісний спуск)

Категорія Жінки
II-Зинюк Надя м.Львів, команда mtbbike
I-Чернікова Люба м.Івано-Франківськ

Категорія Юніори Любителі
III-Карасьов Андрій м .Івано-Франківськ
II-Гринів Роман м.Івано-Франківськ команда «ГламурБайк»
I-Кузьменко Павло м.Рівне

Категорія Чоловіки Любителі
III-Абрам’юк Роман м.Коломия
II-Вайда Леонід м.Ужгород
I-Лук’янчук Діма м.Здолбунів команда mtbbike

Категорія Юніори Профі
III-Горчиця Валентин м.Хмельницький команда «ВеломанЕкстрім»
II-Лахманюк Артур м.Чернівці
I-Приймачек Єгор м.Київ

Категорія Чоловіки Профі
III-Зайцев Олексій м.Івано-Франківськ команда A.S
II- Глушков Валентин м.Чернівці
I-Васильков Саша м.Чернівці команда «Татубайк»

Нор-Шор

Категорія Юніори
III-Зеленко Костя м.Хмельницький команда «ВеломанЕкстрім»
II-Гринів Роман м.Івано-Франківськ команда «ГламурБайк»
I-Приймачек Єгор м.Київ

Категорія Чоловіки
III-Мацук Тарас м.Львів команда «Татубайк»
II-Дівнич Віктор м.Івано-Франківськ команда A.S
I-Романюк Рома м.Львів команда «ЕлементсТім»

-----
Всі права на це повідомлення захищені (с) Andr1y
 
 Top
Сторінок (1): [1]
Зараз цю тему переглядають: 1 (гостей: 1, зареєстрованих: 0, прихованих: 0)
« Плани »


Всі гості форуму можуть проглядати цей розділ.
Тільки зареєстровані користувачі можуть створювати нові теми в цьому розділі.
Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати на повідомлення в цьому розділі.
 




Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Powered ExBB FM 1.0 RC1 | ExBBFlat Style
При використанні матеріалів із сайту посилання на www.zhydachiv.in.ua обов'язкове!
Жидачів (c) 2011


[Script Execution time: 0.0133]     [ Gzip Disabled ]