Жидачів
Молодіжний форум рідного міста
 На головну сторінку      Чат на форумi      Допомога      Пошук      Користувачі


 Сторінок (1): [1]   

> Описание: ЗРОБИМО ЧИСТКУ ЛЬВІВСЬКОЇ молодіжної ПОЛІТИКИ
londo
Відправлено: 07 Вересня, 2010 - 13:30:48
Post Id


Новачок


Повідомлень всього: 1
Приєднався: Вер. 2010  
Репутація: 0
Родичі Кмітя й далі працюють у Львівській облдержадміністрації
Як приклад для початку варто пригадати 2008 рік. Саме тоді посаду начальника управління у справах сім’ї та молоді обійняв, без конкурсу, «порист» Андрій Рожнятовський – близький до тодішнього голови ЛОДА Миколи Кмітя.
З приходом Андрія Рожнятовського в управління у справах сім’ї та молоді розпочалася «чорна смуга». Його керівник – недосвідчений політик та неефективний менеджер, людина, яка опинилися у політиці випадково продовжує нищити своїм непрофесіоналізмом усе, що знаходиться у його підпорядкуванні. На хвилі Помаранчевої революцію Рожнятовський «знайшов» своє місце у львівській політиці, ставши депутатом обласної ради. Свого часу А. Рожнятовський довів до фінансової неспроможності ЛКП «Зелений Львів». Сьогодні ж він другий рік нищить, молодіжну галузь області – управління у справах сім’ї та молоді, яке є стрижнем української держави для побудови майбутнього здорового суспільства.
За час його керівництва управління все більше відривається від молоді, все менше заходів в інтересах молоді. Поряд з тим Андрій Рожнятовський знаходить методи заробітку в управлінській роботі – організовуючи нечисленні заходи, він вмудряється відмивати державні кошти, а апарат управління змушує готувати неправдиві звіти. Якщо переглянути видатки управління за отримані послуги, стає очевидно та наочно, що суми завищені, а в деяких випадках в декілька разів.
Структури управління ледь виживають(немає паперу, канцтоварів, борги за використання транспорту та комунальні послуги тощо), оскільки А. Рожнятовський не лобіює інтересів галузі перед губернатором. З приходом нового керівника області здавалося, що все мало б змінитися. Але ні! Андрій Рожнятовський і надалі «працює» на благо молоді, «читай своє благо». Ще й урядова, чисто технічна, акція з видачі посвідчення багатодітних сімей стала в нагоді, аби пропіарити себе перед Василем Горбалем та з метою знову пролізти в депутати. Поряд з тим для отримання додаткової підтримки у ОДА створив «родинно-дружню» Молодіжну раду, членами якої стали молодіжні громадські організації, більшість яких є кишеньковими.
Будучи депутатом обласної ради та членом постійної земельної комісії теж працює на себе, беручи участь в тих засіданнях які доповнюють його кишеню, одночасно з тим пробуючи підлизатися до якоїсь політичної сили, підлабузно голосує чи відкликає свій голос за ті рішення, що суперечать його позиціюванню як патріота та галичанина.
Роботою управління у справах сім’ї та молоді незадоволенні і у самій ОДА. Так, на колегії облдержадміністрації 29 липня цього року наголошувалося на незадовільній роботі управління. В цій структурі ОДА є найбільша кількість протермінованих документів вищих органів влади, листів міністерств.
Зважаючи на вище зазначені недоліки роботи Андрія Рожнятовського і його подальшу здатність лише погіршувати ситуацю в управлінні, звертаємо Вашу увагу на цій «особі» і запрошуємо небайдужих долучитися до чистки львівської політики від таких псевдополітиків, які лише нищать імідж Львівщини, як колиски української демократії та свободи. Відновимо Львівщину, щоб її знову ж таки називали Українським П’ємонтом.
 
 Top
Адміністратор Andr1y
Відправлено: 07 Вересня, 2010 - 13:43:07
Post IdАдміністратор


Повідомлень всього: 620
Приєднався: Бер. 2008  
Звідки: Жидачів - Львів
Репутація: 5


Перелік нагород


А де конкретні шляхи вирішення проблеми? Організація мітингів, пікетів, відкритих листів до керівництва області?
Схоже, що автор теми веде суту інформаційну боротьбу і не дуже заціквлений у знятті з посади службовця Не понял

Варто перевірити інформацію перед тим як сприймати "на віру" все, що написано вище. Чи може автор надати підтвердження своїх слів?

-----
Всі права на це повідомлення захищені (с) Andr1y
 
 Top
oresta
Відправлено: 08 Вересня, 2010 - 18:39:22
Post IdНовачок


Повідомлень всього: 23
Приєднався: Чер. 2010  
Звідки: Львів, Україна
Репутація: 0
Щось повідомлення більше схоже на "чорнуху". Он, про губернатора сьогодні нову дурничку почитала - що буцім то кабінет у нього був переосвячений Радость
Від кого і навіщо - невідомо.

А хто цей автор теми? Ниндзя Запостив одне повідомлення - і тю-тю, нема
 
 Top
Orest
Відправлено: 09 Вересня, 2010 - 02:04:58
Post IdНовачок


Повідомлень всього: 27
Приєднався: Чер. 2010  
Звідки: Львів, Україна
Репутація: 1
100% якийсь заїзджий)))))
З приводу переосвячення кабінету Горбаля і я читав, просто якась нісенітнця!!!
 
 Top
Сторінок (1): [1]
Зараз цю тему переглядають: 1 (гостей: 1, зареєстрованих: 0, прихованих: 0)
« Політика »


Всі гості форуму можуть проглядати цей розділ.
Тільки зареєстровані користувачі можуть створювати нові теми в цьому розділі.
Тільки зареєстровані користувачі можуть відповідати на повідомлення в цьому розділі.
 
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Powered ExBB FM 1.0 RC1 | ExBBFlat Style
При використанні матеріалів із сайту посилання на www.zhydachiv.in.ua обов'язкове!
Жидачів (c) 2011


[Script Execution time: 0.0121]     [ Gzip Disabled ]