Жидачів » Загальний форум » Події » Чи буде відновлений Жидачівський ЦПК???

Сторінок (1): [1]
 

1. Orest - 25 Червня, 2010 - 01:05:32 - перейти к сообщению
Як стало відомо з неофіційних джерел, губернатор розпочав переговори з власником Жидачівського ЦПК про відновлення комбінатом роботи. Не відомо чи це буде йому по руці, і чи вдастся взагалі а також скільки часу буде потрібно. На відновлення роботи потрібно рік-два та десятки мільйонів гривень, навряд чи Горбаль справиться, у всякому разі попередник не зміг, хоч і хотів. Що думаєте з цього приводу???
2. oresta - 25 Червня, 2010 - 12:25:43 - перейти к сообщению
Orest пишет:
Як стало відомо з неофіційних джерел, губернатор розпочав переговори з власником Жидачівського ЦПК про відновлення комбінатом роботи. Не відомо чи це буде йому по руці, і чи вдастся взагалі а також скільки часу буде потрібно. На відновлення роботи потрібно рік-два та десятки мільйонів гривень, навряд чи Горбаль справиться, у всякому разі попередник не зміг, хоч і хотів. Що думаєте з цього приводу???По-перше, сама ініціатива не може не тішити! По-друге, якби Горбалю це вдалося, то це була б ще одна гарна ознака, що ця людина серйозно взялася до економічної ситуації на Львівщині!
Бажаю йому тільки успіхів у цій справі!
3. Andr1y - 25 Червня, 2010 - 13:01:51 - перейти к сообщению
Із легкої руки Президента України було прискорено погашення заборгованості із заробітної плати працівникам ЖЦПК. Це їхні кровно зароблені гроші.

Та чи піде група "Приват" на утримання збиткового підприємства, лиш би не залишити мешканців району невідомо. У ситуації дотації з боку держави на користь цього підприємства виграють мільйони власники і копійки працівники комбінату.

Те, що губернатор звернув увагу на проблеми Жидачівчан, вселяє надію у зміни на краще.
4. oresta - 25 Червня, 2010 - 13:47:57 - перейти к сообщению
Andr1y пишет:
Те, що губернатор звернув увагу на проблеми Жидачівчан, вселяє надію у зміни на краще.


абсолютно погоджуюся! і будемо надіятися на краще! Улыбка
5. Orest - 28 Червня, 2010 - 16:18:52 - перейти к сообщению
А завод належить групі "Приват"???

Powered ExBB FM 1.0 RC1 | ExBBFlat Style | Icons by led24.de
[Script Execution time: 0.0096]     [ Gzip Disabled ]