Жидачів » Загальний форум » Події » Степан Бандера

Сторінок (1): [1]
 

1. Zaliznjak - 13 Березня, 2010 - 13:39:11 - перейти к сообщению
Увага. Шановні мешканці міста Жидачів.
На даний момент проводиться акція по збору підписів під відкритим листом до Європарламенту, у якому вимагається відмінити пункт 19 резолюції цього органу від 25 лютого 2010 року, у якому депутати висловлюють жаль з приводу надання Степану Бандері звання Герой України та просять Президента України переглянути "такі" рішення. Тому закликаю усіх, кому не байдужі честь та гідність Провідника та усієї Української Нації взяти участь у акції. За детальною інформацією прошу звертатися за адресою: vasvys@ukr.net
Сподіваюся на Вашу підтримку.
Слава Україні.
2. Andr1y - 13 Березня, 2010 - 15:11:06 - перейти к сообщению
Героям Слава!
Звернення до Європарламенту затвердили й депутати Львівської облради. Це звернення підтримали і депутати Жидачівської районної ради .
Прошу оголосити всю детальну інформацію тут, на сайті, щоб кожен міг ознайомитися з нею без потреби комусь писати листи.

Прихований текст
Для перегляду тексту Вам необхідно зареєструватися чи авторизуватися на форумі!

3. Zaliznjak - 13 Березня, 2010 - 18:46:20 - перейти к сообщению
Невелика група громадян України ініціювала написання відкритого листа до Європейського парламенту та до Президента України.
" Шановні депутати Європейського парламенту, пане Президенте України, ми, українці, обурені резолюцією Європейського Парламенту щодо ситуації в Україні від 25 лютого 2010 року, де надається негативна оцінка присвоєння С. Бандері звання Героя України та висловлюється сподівання, що нове українське керівництво перегляне такі рішення. Ми заявляємо свою категоричну незгоду із цим пунктом резолюції, оскільки, це є грубим втручанням у внутрішні справи України, як суверенної держави.
Прийнявши зазначену резолюцію, Європарламент дозволив собі зазначити, що С.Бандера співпрацював з нацистською Німеччиною, будучи лідером Організації українських націоналістів. Ми наголошуємо, що жодного рішення Нюрнбергського трибуналу, щодо українця С. Бандери, яке б засуджувало його чи Організацію українських націоналістів, яку він очолював, немає.
Враховуючи вищевикладене, вимагаємо негайно спростувати дану резолюцію у частині, що стосується С. Бандери і принести офіційні вибачення перед Україною та українським народом, який зазнав найбільших втрат у Другій світовій війні, за приниження честі, гідності та спотворення історичної правди, щодо українського національного героя - Степана Бандери.
Спростування повинно бути аналогічно, тобто у вигляді Резолюції Європейського Парламенту.
З повагою від українського народу.
Підписи українців додаються."

Особам, що хочуть допомогти у справі збору підписів, висилаються бланки, в які потрібно вписувати прізвища, імена, по-батькові, область, населений пункт, підпис. По завершенні збору підписів, бланки мають бути надіслані за адресою, яку буде вказано трохи згодом, для їхньої концентрації та надіслання до представництва Європарламенту та до Президента України.
Якщо хтось бажає приєднатися до акції, будь-ласка, повідомте про це за ел. адресою vasvys@ukr.net
Сподіваємось на Вашу допомогу.
4. Zaliznjak - 16 Березня, 2010 - 08:43:46 - перейти к сообщению
Та. Популярний сайт.

Powered ExBB FM 1.0 RC1 | ExBBFlat Style | Icons by led24.de
[Script Execution time: 0.0127]     [ Gzip Disabled ]