Жидачів » Загальний форум » Музика » «Пающіє труси» новий гурт української естради

Сторінок (1): [1]
 

1. Andr1y - 01 Квітня, 2008 - 17:27:04 - перейти к сообщению
Кузьма Скрябін і Володимир Бебешко готують проект «Пающіє труси», який вже розпочав пошук кандидаток.
Новий гурт складатиметься з чотирьох дівчат, одна з яких (за словами Кузьми) кардинально відрізнятиметься від інших – маленького зросту, непоказної зовнішності. Дівчата повинні будуть вміти читати реп, пройти тест на IQ, адже їм доведеться відповідати на різноманітні питання. Проте співатиме гурт тільки під фанеру: одна дівчина співатиме на живо, а три – тільки відкриватимуть рот.
Андрій розповідає, що хоче аби цей проект став своєрідною енциклопедією, якою не повинна бути українська естрада, але якою вона, нажаль, зараз є.

Щодо вимог до кандидаток (може хтось зацікавивсяУлыбка ), то продюсери запрошують всіх сексапільних дівчат не молодше двадцяти одного року, що вміють рухатися.
"Якщо у тебе від ста шістдесяти до ста сімдесяти сантиметрів росту і не менше чим третій розмір грудей, прийди і спробуй себе на кастінгу в нову жіночу групу. Уміння читати вітається. Уміння співати не обов'язково", – відзначають вони.

Як Ви оцінюєте цей ще один "викидень" ураїнської естради? Це ще раз підтверджує, що українький шоубізнес має успіх не завдяки гарним голосам, а завдяки "сексапільним дівчатам", які крутять задами на сцені. Так що мушу костатувати факт - Голі баби найкращий піар хіт сучасностіУлыбка
2. Informator - 01 Квітня, 2008 - 20:46:19 - перейти к сообщению
Думаю хто не знає наперед про створення цього проекту не відрізнить його від "Не ангелів", "SMS", "XS" та ін.:mad:

Powered ExBB FM 1.0 RC1 | ExBBFlat Style | Icons by led24.de
[Script Execution time: 0.0101]     [ Gzip Disabled ]