Жидачів » Загальний форум » Традиції та культура » Збитки на Андрія чи Вандалізм

Сторінок (1): [1]
 

1. Andr1y - 13 Грудня, 2009 - 15:24:05 - перейти к сообщению
Здавна заведена традиція в українському народі робити збитки та капості в ніч на Андрія. Збитки робити парубки тим господарям, які цього заслужили. Тим газдам, котрі не пускали дочок на вечорниці знімали браму та висаджували її на стодолу. А тих сусідів, які часто сварилися обмінювали брамами, щоб жили по людськи.
Та мотивацію юнаків із "дурною" силою у місті Жидачеві зрозуміти важко. Ось такі речі можна було спостерігати у нашому місті на Андрія 13 грудня 2009 року:

Поламані лавки, зігнуті дорожні знаки та смітники, розбиті огорожі та поломані світильники - все це наслідки вандальних дій невідомих жителів міста, і ці дії тягнуть за собою кримінальну відповідальність згідно чинного законодавства України. На жаль, ці люди не до кінця усвідомилм суть традицій. І така повідінка заслуговує гордого звання бидла міста Жидачева!
Всіх заохочую підтримувати наші традиції. Але у кожному випадку задумуватися про наслідки своїх дій та шанувати громадську власність. Адже, всі лавки та смітники зроблені і для вашого, бидло, добра! А ремонт всіх вами знищених речей буде здійснений за бюджетні гроші з податків ваших батьків!
2. Informator - 13 Грудня, 2009 - 20:38:34 - перейти к сообщению
Давні українські традиції у виконанні сучасної молоді, на жаль, переросли у повну безглузду руйнацію і так незначних статків будь-кого, чи то заможний підприємець, чи одинока старенька бабуся.

Взагалі колись збитки робили на подвір’ї тільки тих ґаздів, в яких була донька на відданю. А мотивація сучасних умільців - напитися і побуянити.
3. Igorko - 16 Грудня, 2009 - 18:47:13 - перейти к сообщению
Informator пишет:
Взагалі колись збитки робили на подвір’ї тільки тих ґаздів, в яких була донька на відданю.


Підтримую!!!!
Шкода, що бикота і в Африці бикота, навіть гадки не маю, чого то так роблять!!!!!
4. Lyana - 30 Грудня, 2009 - 22:07:08 - перейти к сообщению
Що тут скажеш...
як то говорять наші 'північні сусіди': "Сила есть – ума не надо" )

Powered ExBB FM 1.0 RC1 | ExBBFlat Style | Icons by led24.de
[Script Execution time: 0.0096]     [ Gzip Disabled ]