Жидачів » Велофорум » Технічні питання » Велосипеди Ardis...

Сторінок (1): [1]
 

1. Andr1y - 05 Квітня, 2009 - 22:06:42 - перейти к сообщению
Ardis...

Саме під таким брендом - Ardis - одна з фірм по виготовленню "велосипедів" заполонила ринок України. Зараз велосипеди під цим брендом можна побачити на кодножному базарі і віддалах з велотоварами, на вулиці, одним словом всюди!
Але, як то кажуть, на кожен товар є свій покупець. І як не дивно, покупців знаходиться більш, як досить. Можливо, ці велосипеди чудово підходять для їзди дім- магазин-дім, але оскільки форум присв'ячений саме екстримальному велоспорту, то я дозволю собі розвіяти міф, що ці велосипеди також підходять для тих, хто хоче мінімального екстриму (маю на увазі спуск з трошки вищого горба, їзда по полових дорагах і т.п.)
Почну з початку.
Зайшовши на офіційний сайт компанії Ardis, бачу лого компанії: "Современньій дизайн, вьісокое качество" Не понял. Здивувався!
Про дизайн... Ось кілька моделей з того ж сайту:

Мені цікаво подивитися на людей, які вважають, що у цих моделей є взагалі є якись дизайн. Мені навіть тяжко охарактеризувати одним словом ці шедеври дизайту. Варто тільки подивтися на цю елегатність ламаних ліній цього велосипеду, на гармонійність і продуманість всіх деталей Радость
Тепер про якість... Знову зайдемо на той же сайт і подивимся комплектацію велосипеда. Ось точний опис
Цитата:
Рама: 26" СТ аморт
Вилка: 26" Ал телескоп
Тормоза: Дисковые Ал
Манетки: ST-EF50
Шатуны:Ал 42/34/24T
Передний переключатель: SHIMANO FD-TY10
Задний переключатель: SHIMANO RD-TX30
Обод: Ал "капля"
Шина: CST 26"x2,30
Количество скоростей: 21

Найбільше мені сподобалися назва ободів "Капля"! Радость Гарно звучить. По цьому детальному опису велосипеду, по цих "брендових назвах" можна вже робити висновки про якість...
Тепер те, що мене наштовхнуло на створення даної теми...
Все було би добре, якби не ціни ні ці велосипеди! Розумію 500-800 грн. можна заплатити за купу металолому, але... Попорядку. Для прикладу візьмемо велосипед:

Дивлячись на такий велосипед виникає питання:
1) Нащо така груба вилка? Невже при такому ході(реально вдалося витиснути дест 5мм) потрібно такої торщини ніг вилкт?
2) Для чого такі газові труби замість заднього пір'я? Усилення, щоб на ямах не тріснули...
3) Дискові тормрза з кріпленням стандарту Ardis. Для чого? Використайте стандарт загальний! Про тормоз: тормозить мертво, точніше дохло. Що є, що нема, результат один.
4) Нащо задній амор, якщо він не працює?
І найцікавіще, що ціна цього чуда 1700 грн! І хто скаже, що це не лохотрон?
На практиці за тиждень катання та такому велосипеді глучать пелеключатиля передач, тріщить у бочці і т. д. Під час їзди шатуни вигинаються так, що труть об раму і на роовері неможливо їхати...

Доводиться ремонтувати такими методами:

Після всього написаного, вирішуйте самі, чи купувати Ardis, чи ні, бо я б не ризикнув.
Все у ваших руках... Вирішуйте, чи потрібний Вам велосипед на один тиждень...
2. Анджей - 07 Квітня, 2009 - 15:05:02 - перейти к сообщению
так дійсно за такі гроші і з такою якістю це лохотрон настоящий.НЕ КУПУЙТЕ купу барахла,зекономте гроші.краще підзбирайте трошка грошенят і купіть велосипед у спеціалізованих велосипедних магазинах а не на базарі.дехто говоре типу: ооо...треба багато докладати краще куплю АРДІС,а навіть не підозрює що через короткий час почне купувати нові комплектуючі які винесуть якраз ті гроші які людина хотіла зекономити.тому добре подумайте перед тим ніж щось купувати.
3. PAN - 28 Травня, 2009 - 19:18:05 - перейти к сообщению
Я так глянув у Гніздичеві,там всі покупляли велосепеди ардіс і неподумали що є кращі і фірмові, а ті велосепеди через тиждень їх треба ремонтувати і вони стратять більше ніж коштує цей велосепед ардіс!
Один мій сусід мав ардіс і просто з'їхав із бардюру і зломав вилку
Радость Радость Радость
4. Andr1y - 29 Травня, 2009 - 10:57:49 - перейти к сообщению
Я не знаю як треба їздити на велосипедах Ardis, для того, щоб вони не ламалися. Хіба один спосіб - поставити в вітальні і дивитися на нього Радость
З досвіду інших людей знаю, що навіть при не дуже агресивній їзді, чи навіть зовсім не агресивній(з дому на роботу) велосипеди Ardis після першого місяця їзди вигодять з ладу і потребують серйозного ремонту. Якщо ж продовжувати їздити протягом року на цих велосипедах, то виникає потреба заміни десь половини деталей: всі підшипники, тормоз, ходова...
Друге питання це питання безпеки. Як зазначив PAN:
PAN пишет:
Один мій сусід мав ардіс і просто з'їхав із бардюру і зломав вилку

Чи варто ризикувати зсвоїм здоровям?
Тож перед покупкою велосипеду потрібно задуматися: чи купити нове дрантя типу Ardis, чи докласти гроші і купити щось більш вартісне. Адже по блискучому зовнішньому вигляду не можна сужити про якість!
5. PAN - 29 Травня, 2009 - 13:31:45 - перейти к сообщению
Я згодний що треба докласти трохі грошей і купити більш безпечний велосепед.
6. Анджей - 26 Червня, 2009 - 09:03:54 - перейти к сообщению
Ardis х...ня! давайте спалимо їхню підвальну кантору? Улыбка
п.с. так менче людей постраждає!
7. Andr1y - 01 Жовтня, 2009 - 17:10:07 - перейти к сообщению
Анджей пишет:
давайте спалимо їхню підвальну кантору? Улыбка
п.с. так менче людей постраждає!

За людей це дійсно правда... Але може початися повстання прихильників Ардісу, а їх знаєш скільки. Я тут на форумі боюся писати, бо є зграя людей, які ще й досі вважають велосипеди цієї кантори гірськими... я б їх назвав скоріше "горними", така їхня доля...
З іншої сторони на чому будуть люди міхи з бульбами возити. Позаяк перевелися добротні велосипеди "Україна", то цю роль з честю виконують велосипеди Ardis!
Радость

Powered ExBB FM 1.0 RC1 | ExBBFlat Style | Icons by led24.de
[Script Execution time: 0.0133]     [ Gzip Disabled ]