Жидачів » Загальний форум » Політика » Новий податковий кодекс

Сторінок (1): [1]
 

1. Andr1y - 19 Листопада, 2010 - 20:09:23 - перейти к сообщению
Цитата:
Згідно з оприлюдненою на прес-конференції УНІАН інформацією, внаслідок прийняття Податкового кодексу податкове навантаження на підприємців збільшиться у 3-5 разів. Вже впродовж першого півріччя після вступу Податкового кодексу в дію від 200 тис. до 1 млн. підприємств дрібного і середнього бізнесу та приватних підприємств втратять від 15 до 45% прибутків, а 500-700 тис. з них взагалі збанкрутують і припинять свою діяльність. Приховане безробіття, яке і без того становить в Україні 8-10%, зросте приблизно до 30-40%, значно збільшиться відтік робочої сили за кордон.

Джерело:УНІАН

Підприємці страйкують по всій Україні. Акції протесту відбуваються як у Києві біля Верховної Ради, так і у регіонах. Та схоже влада не дуже спішить йти на копмроміс із людьми. Ситуацію в Україні добре окреслює фотографія:Навіть більше, проти активістів застосовують різного роду репресії, зокрема:
Цитата:
На львівському ринку “Південний” так званою “охороною” з застосуванням сили було затримано активістів Альянсу “За чесні податки” та ГР “Відсіч” Маркіяна Гудза та Юрія Кульчицького. “Охоронцям” не сподобалася роздача листівок про протестні акції 22-го числа, котрі відбуватимуться, зокрема, у Львові (крім того, частина львівських підприємців знову планує їхати для участи в акціях до Києва).

Нагадаємо, львівський ринок “Південний” контролюється регіоналом Петром Писарчуком, а начальником “охорони” є депутат Винниківської міської ради Михайло Герман. Цей ринок – єдиний, що не взяв участи у страйку підприємців.

Джерело: Чесні податки


Цитата:
22.11.2010 буде розбито наметове містечко на Майдані Незалежності. Всі ті,хто бажають привезти із собою свої намети будуть прийняти та розподілені по території Майдану Незалежності.

http://politiko.com.ua/

І накінець відео обіцянка чинного президента України Віктора Януковича:

Powered ExBB FM 1.0 RC1 | ExBBFlat Style | Icons by led24.de
[Script Execution time: 0.0082]     [ Gzip Disabled ]