Жидачевська міська рада обрала компанію, яка буде займатися оцінкою вартості комунального нерухомого майна

2 лютого 2018 року у Жидачівській міській раді відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на об’єкти комунальної власності м. Жидачева.

Про це повідомляється на сайті Міської ради.

Замовник конкурсу – виконавчий комітет Жидачівської міської ради, відповідальний за проведення конкурсу – заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук, об’єкти оцінки – нежитлові приміщення, які надаються в оренду та приватизовуються у 2018 році.

На розгляд комісії було подано три заяви: від Агентства нерухомого майна МП «Стимул», «Української міжрегіональної Товарної біржі» та ФОП Войтенко Наталії Богданівни.

Були присутні представники МП «Стимул» – Едуард Людкевич і «Української міжрегіональної Товарної біржі» – Цегальник Тетяна.

Комісія перевірила реєстраційні документи і детально розглянула та обговорила пропозиції конкурсантів. Переможця визначили шляхом голосування. Ним стало Агентство нерухомого майна МП «Стимул», за якого проголосували чотири члени комісії.

Як повідомляється на сайті компінії, МП “Стимул” – динамічна в своєму розвитку компанія висококваліфікованих професіоналів, які мають величезний досвід роботи в галузі нерухомості, знають специфіку та особливості ринку нерухомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *