Xодорівська ОТГ придбала 3 одиниці нової техніки

В останні дні 2017 року комунальне підприємство “Ходорівське УКГ” знову отримало новий сміттєвоз.

Стара прибиральна техніка виходить з ладу й вже не здатна надавати населенню громади якісних послуг з вивезення сміття. Щоб вирішити цю проблему, Ходорівська міська рада придбала для КП «Ходорівське управління комунального господарства» новий сміттєвоз, який обладнаний  бункером (об’єм – 9м3) та призначений  для збору  твердих побутових  відходів.

Як повідомили в Ходорівській міській раді, в даний час на балансі підприємства “Ходорівське УКГ” вже 3 одиниці нової техніки, яку придбано за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад:

  1. Екскаватор-навантажувач  БАМ-2014 на базі трактора МТЗ-92П з додатковим обладнанням (ківш вузький для прокладки трубопроводів шириною 350 мм; відвал поворотний для снігу механічний, який встановлюється на навантажувальне обладнання замість ковша щелепного; грейфер жорсткий, який  встановлюється на екскаваційне  обладнання замість ковша зворотної лопати та використовується для погрузки сміття, відходів і т. п.).
  2. Сміттєвоз  «ВЛІВ МІКРО 9-10 МZ4371»  на  базі  МАЗ-4371№2, який обладнаний  бункером (об’єм – 9м3) та призначений  для збору  твердих побутових  відходів. Виробник ТОВ «Виробнича компанія «ВІВА», м.Кременчук. Вартість машини становить 1,5 млн.грн.
  3. Сміттєвоз  «ВЛІВ МІКРО 9-10 МZ4371»  на  базі  МАЗ-4371№2, який обладнаний  бункером (об’єм – 9м3) та призначений  для збору  твердих побутових  відходів. Виробник ТОВ «Виробнича компанія «ВІВА», м.Кременчук. Вартість машини становить 1,5 млн.грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *