Володимир Левко відзвітувався про роботу у 2017 році перед мешканцями Жидачева

16 лютого 2018 року у Жидачівській міській раді про роботу у 2017 році перед громадськістю звітував міський голова м. Жидачева Володимир Семенович Левко.

Володимир Левко розпочав звіт з основних напрямів роботи, наголосивши: «Ми будуємо свою роботу, виходячи зі стратегії розвитку інфраструктури міста і створення належних умов для його мешканців».

Серед пріоритетних робіт, що проводилися у 2017 році, – капітальний та поточний ремонти доріг і тротуарів міста. З міського бюджету на це було використано 5,5 млн. грн.

Уже другий рік поспіль міська рада концентрує свою увагу на приведенні у належний стан прибудинкових територій біля багатоповерхівок. Так комунальники минулоріч облаштували територію біля комунальних будинків на вул. Б. Лепкого, 19 й Фабричній,1а (створено комфортні умови для власників квартир з облаштуванням місць для паркування авто). Велика увага приділяється благоустрою й озелененню вулиць та околиць Жидачева.

Комфорт і побут у нашому місті залежить ще від деяких компонентів. Зокрема, належного вуличного освітлення. Міське виробниче управління комунального господарства продовжує реконструкцію вуличного освітлення, замінюють звичайні лампи на світлодіодні, замінили кабелі на самоізолюючі профілі. Було встановлено нові лінії освітлення на вулицях С. Бандери та П. Чайковського.

У місті продовжується активна робота над каналізуванням. Так у 2017 році було збудовано каналізаційні колектори у мікрорайоні «Прибережний», на вул. М. Шашкевича, І. Мазепи, відповідні роботи у цьому напрямі було проведено «За переїздом».

Серед головних проблемних питань міста – питна вода. У минулому році продовжувалися роботи з заміни водопроводів на водозаборі Жидачева, було замінено аварійні водопроводи на вул. М. Шашкевича, І. Мазепи, Шкільній, відремонтовано внутрібудинкові мережі мікрорайону вулиць Мазепи-Шкільної. Основне джерело фінансування вище описаних робіт – міський бюджет.

Володимир Семенович позитивно охарактеризував роботу приватних підприємців.

Окремо йшлося про соціальний захист. На прохання мешканців Жидачева у 2017 році було виділено 342 тис. грн. матеріальних допомог (198 тис грн. – у 2016 р.). У Жидачеві сьогодні зареєстровано 73 учасники бойових дій в зоні АТО, котрі щорічно отримують матеріальну допомогу по 2 тис. грн.

Є установи районного підпорядкування, зокрема освітні, дошкільні та охорони здоров’я, яким міська рада також надала минулого року фінансову підтримку.

Було згадано і про демографічну ситуацію у місті, де на цей час зареєстровано 10900 осіб. У 2017 році померло 115 осіб, народилося – 92; прибуло – 426, знято з реєстрації – 310.

 Володимир Семенович зупинився на основних планах на 2018 рік. Серед них – питання покращення якості питної води. З цією метою планується обидва водогони міста, які розміщені на території ПАТ «ЖЦПК», перенести за межі комбінату. Вартість таких робіт – 9 млн. грн.

Продовжуватиметься робота з каналізування тих вулиць міста, де ще немає таких комунікацій.

Будуть відремонтовані вулиці й тротуари. Першочергові роботи такого виду заплановано на вул. Залізничній. Буде оновлено прибудинкові території на вул. І. Мазепи, 10а і Княжий брід,3 та ін.

Ще одним цьогорічним позитивом є відродження жидачівського футболу. На такі цілі з міського бюджету заплановано виділити 280 тис. грн.

Учасники звіту задавали запитання міському голові, які стосувалися розподілу земель для учасників АТО «За переїздом», причин погіршення якості питної води у вихідні, формування Жидачівської об’єднаної територіальної громади.

Джерело: Жидачівська Міська Рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *