В Жидачеві після рішення суду впорядкують єврейське кладовище

 

 

26 червня Верховний суд України виніс рішення про скасування права власності Жидачівської районної ради на гаражі, які були побудовані на території єврейського кладовища.

Ці гаражі були побудовані ще у радянські часи і до останнього дня, в сучасній Україні, вважались вланістю районної ради. Попри сприяння Львівської облдержадміністрації, районна рада на поступки не йшла. Зрештою, все вирішив Верховний суд, згідно рішенням якого Жидачівська районна рада позбавляється права власності, а самі гаражі будуть знесені. Натомість, єврейська громада, за сприяння влади, зможе облагородити територію.

“…таким чином повернеться історична справедливість і буде належно упорядкована сакральна територія. За сприянням Львівської обласної державної адміністрації, міськвикокному м.Жидачева відроджені Шатри (каплички) на місці поховання відомого Рабина, Праведника Гірша Айхенштайна та Рабина, Праведника Айзека Айхенштайна. Щороку тисячі послідовників Вчення відвідують Жидачівське єврейське кладовище”, – пише Мейлах Шейхет, директор “Єврейського відродження”, у себе на сторінці у Фейсбуці.

Джелело: forpost.lviv.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *