Учні навчальних закладів Жидачева обговорили молодіжні ініціативи із представниками мерії

28 лютого у Жидачівській міській раді відбувся діалог представників мерії та учнівської молоді щодо реалізації прийнятого нещодавно меморандуму щодо співпраці міської ради і органів учнівського самоврядування міських навчальних закладів.

Як повідомляється на сайті міської радиУ зустрічі взяли участь міський голова м. Жидачева Володимир Левко, секретар міської ради Ольга Лешков’ят, депутати міської ради Галина Данилейко, Любов Брухаль, Святослав Багрій, депутат Жидачівської районної ради Тарас Матвіїв та учні – Ярослав Демко (гімназія ім. О. Партицького), Олена Прохира (опорний заклад «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2»), Олеся Балабан (Жидачівський навчально-виховний комплекс).

У жвавій розмові йшлося про тісну співпрацю мерії і молоді в організації цікавих і корисних заходів у нашому місті. Серед пропозицій, які подали діти – проведення Дня талантів, створення школи писанкарства, відновлення роботи кінотеатру (на базі МБК «Папірник»), реконструкція літньої сцени тощо. Крім того, школярі також прагнуть долучитися до благоустрою і весняного прибирання міста, а також до озеленення гори Базиївки і вулиць Жидачева.

Міський голова схвально відгукнувся про молодіжні ініціативи і учасники діалогу розглянули можливості їх втілення у життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *