У Жидачівський бібліотеці відзначили 85-річчя від дня народження Блаженнішого Любомира Гузара

Україні доби Незалежності дуже пощастило, що в неї був Блаженніший Любомир Гузар, якому  26 лютого виповнилося б 85 років.

27 лютого в приміщенні Жидачівської районної бібліотеки було проведено годину духовності „Людина з янголом на плечах” на вшанування пам’яті предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви. Розпочався захід Молитвою у виконанні вчителя музичної школи Світлани Стеблій.

Разом із ведучою години духовності присутні мали змогу пройтися життєвими дорогами Любомира Гузара. Під час заходу цитувалися слова єпископа, які стали для нас настановними і пророчими.

Для більш повного пізнання цієї непересічної особистості було переглянуто відео – проповіді: „Як не зневіритися” та „Останнє інтерв’ю Любомира Гузара”. Доповнив розповідь про Блаженнішого Любомира о. Роман Котів.

На закінчення бібліотекар відділу обслуговування О.Медюх  презентувала книгу: «Учителю, іду за Тобою», де вміщенні вибіркові проповіді, виголошені в неділі та свята літургійного року і з нвгоди важливих суспільних чи релігійних подій 2008 – 2016 р.р.

Дух Святий уподібнив нашого Блаженнішого Любомира до дивного і химерного Перебенді – Кобзаря наших днів. Ми вже відчуваємо, що його пісня не вмре і не загине. Він залишив нам наш сучасний новий національний український епос своєю мудрістю, своїм словом, навіть своїм гумором і дотепністю.

Джерело: bibliotekazh.blogspot.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *