У Жидачівському районі розпочався місячник благоустрою і озеленення

Вчора, 12 березня, голова  Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин провів нараду із керівниками відділів, управлінь та районних служб, на якій йшлося про початок місячника благоустрою і озеленення. 

Напередодні минулих вихідних, 7 березня, голова Жидачівської райдержадміністрації підписав розпорядження “Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля”. Основною метою здійснення цих важливих заходів є поліпшення стану довкілля, проведення озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів загального перебування та відпочинку населення.

Місячник озеленення, прибирання та благоустрою території району будуть проводити з 12 березня до 5 квітня 2018 року, а 24 березня 2018 року заплановано провести загальнорайонну толоку..

Головам місцевих рад, керівникам відділів і управлінь райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій району, на виконання відповідного розпорядження голови Жидачівської райдержадміністрації,  необхідно організувати упорядкування, у тому числі приведення до належного естетичного та санітарного стану, прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків і скверів. До виконання зазаначених заходів буде залучено з підпорядкованих територій підприємства, установи, організації, громадські та молодіжні організації, волонтерів та місцевих активістів.

Джерело: Районна рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *