У Жидачівському районі оголосили Дні жалоби за загиблим героєм Іваном Сперелупою

Розпорядженням голови Жидачівської РДА 9 та 10 травня 2018 року у Жидачівському районі оголошені Днями жалоби за загиблим героєм Іваном Сперелупою.

Про це повідомляється на сторінці РДА у Фейсбук.

У зв’язку із загибеллю 6 травня 2018 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності і суверенітету України старшого солдата 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Збройних Сил України Сперелупа Івана Вікторовича, жителя міста Ходорів Жидачівського району голова Жидачівської районної державної адміністрації Василь Татарин 8 травня 2018 року підписав розпорядження № 435 „Про оголошення Днів жалоби у Жидачівському районі”.

На території району, на знак скорботи за загиблим, у Дні жалоби буде приспущено Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності.

Органам виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям, незалежно від форм власності рекомендовано утриматися у Дні жалоби від проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *