У Жидачеві розпочали підготовку до етно-фестивалю “Івана Купала у древньому Удечі”

20 березня відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки етно-фестивалю «Івана Купала у древньому Удечі».

В засіданні взяли участь заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук, начальник відділу культури, туризму і спорту Жидачівської РДА Зіновій Тимофтевич, начальник МВУКГ Володимир Петрінець, художній керівник МБК «Папірник» Оксана Василюк, звукорежисер Андрій Щербаков, депутат Жидачівської міської ради Святослав Багрій, депутати Жидачівської районної ради Валентина Одноріг, Тарас Матвіїв, Володимир Гаврон, громадський активіст Орест Гаврильчук.

Було вирішено, що цьогорічне свято «Івана Купала у древньому Удечі», яке уже вийшло на новий рівень і завоювало свою аудиторію, триватиме два дні – 6-7 липня. У рамках фесту за традицією проводитимуться виступи різноманітних гуртів і виконавців, ярмарки, майстер-класи, атракціони, мистецькі акції.

Ініціатори етно-фесту говорили про створення списку виконавців, як місцевих, так і запрошених, організацію сцени (можливо і двох), звуку, творчих локацій, ярмарок, а відповідно й формування бюджету цього заходу та пошук меценатів. Основна мета – вивести щорічний фест, який поступово стає візитівкою Жидачева, у новий, кращий і цікавіший формат.

Наступне засідання оргкомітету відбудеться у квітні.
Сюжет про минулорічний фестиваль у програмі в програмі “Доброго ранку Львове” на ТРК Львів: 

Джерело: zhydachiv-meriya.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *