У Жидачеві планують реалізувати проект озеленення міста

8 лютого у Жидачівській міській раді відбулася зустріч з представницею Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН, завідуючою лабораторії екології, кандидатом сільськогосподарських наук Вірою Мороз щодо озеленення і благоустрою міста.

Про це повідомляється на сайті містької ради.

Мер Жидачева розповів про плани озеленення і благоустрою міста, й зупинився на тих об’єктах, які потребують першочергової уваги. Йшлося про озеро «Промінь», міські сквери, дитячі майданчики, Алею Героїв, ландшафтний заказник «Базиївка».

Як спеціаліст Віра Василівна розповіла про можливість відновлення повноводдя озера. Йшлося і про аналіз ґрунтів, і про підбір відповідних дерев, придатних для багаторічного росту на території нашого міста, і про догляд за ними й формування нових громадських просторів.

Учасники робочої наради оглянули територію Алеї Героїв, де найперше планується провести озеленення і оновлення території, а також побували у скверах на вулиці Т. Шевченка і М. Грушевського.

Опісля було обговорено наступні дії. Віра Мороз інформувала, що для створення належних проектів потрібні план території й наявних комунікацій. Тоді буде створено дендроплан, підібрано асортимент рослин і складено кошторис. Учасники наради погодили співпрацю з Інститутом сільського господарства Карпатського регіону НААН й домовилися про підписання договору. Володимир Левко, підсумовуючи обговорення, зазначив що уже цієї весни на території Алеї Героїв має розпочатися реалізація проекту з озеленення і благоустрою.

В обговоренні благоустрою міста з фахівцем у цій сфері взяли участь міський голова м. Жидачева Володимир Левко, заступник міського голови Ярослав Гаврильчук, секретар міської ради Ольга Лешков’ят, секретар виконавчого комітету Ярослав Турченяк, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Наталія Данилів і заступник начальника Жидачівського міського виробничого управління Богдан Ладика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *