У Жидачеві організували флешмоб присвячений 100-річчю битви під Крутами

29 січня відбувся флешмоб присвячений 100-річчю битви під Крутами на залізничній станції м. Жидачева.

На залізничній станції Жидачів більше сотні представників учнівської молоді – Жидачівського НВК, Жидачівської гімназії ім. О. Партицького, Жидачівської ЗОШ №2, Жидачівського професійного ліцею, представники ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини”, військослужбовці району, представники установ культури й освіти району та Жидачівського районного військкомату, 100-річчя бою під Крутами відзначили патріотичним флешмобом.

До організації заходу долучилися: відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Жидачівської РДА, відділ освіти РДА, відділ культури, туризму і спорту РДА та Жидачівська міська рада. Учасники флешмобу тримали в руках два Великих Державних Прапори України, плакати з написами про подвиг Героїв Крут, синьо-жовті кульки, стрічки й більше півсотні прапорів України.

Історик Петро Приходько перед початком патріотичної акції розповів представникам учнівської молоді про подвиг юних Героїв Крут. О 13 годині на залізничній станції Жидачів зворушливо лунав „Марш Української Армії”.

Зазначимо також, що відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА 25 січня було направлено звернення в.о. голови Жидачівської райдержадміністрації Світлани Самсонової до керівництва Ходорівської ОТГ щодо важливості підтримки ініціативи з проведення 29 січня патріотичного флешмобу в рамках відзначення 100-річчя битви під Крутами на вузловій залізничній станції Ходорів, неподалік якої в період УНР та ЗУНР, в ніч з 10 на 11 листопада 1918 року, відбувся бій захисниників Української державності. Тож у Жидачівському районі 29 січня відбулися дві патріотичні акції – на залізничній станції Жидачів та залізничній станції Ходорів.

Джерело: Жидачівська РДА

Автор фото: Олександра Максимів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *