У Жидачеві люди менше платитимуть за централізоване опалення у зв’язку з теплою погодою

У м.Жидачеві у зв’язку з високою температурою повітря проводять перерахунок оплати послуг з централізованого опалення у грудні, внаслідок чого буде зменшено тариф для населення.

Про це сьогодні, 2 січня, на нараді в міській раді доповів директор МКП «Жидачівтеплокомуненерго» Ігор Возний.

Міський голова Володимир Левко наголосив, що з 1 січня сміттєзвалища повинні приймати лише відсортоване сміття. Цьому буде присвячена робоча нарада з комунальниками міста, яка відбудеться завтра, 3 січня.

«Жидачів уже має певні позитивні напрацювання у цьому напрямі, – зауважив В.Левко. – Робота з сортування відходів буде активно продовжуватися». 

Комунальники відзначали, що новорічні вихідні пройшли спокійно, без аварійних ситуацій. На нараді йшлося про першочергові роботи. За словами директора МКП «Жидачівводоканал» Ігоря Ковалеця, підприємство проведе заміну водопроводу на вул. М. Шашкевича, під’єднання житлових будинків до уже зведених каналізаційних колекторів.

Заступник начальника міського виробничого управління комунального господарства Богдан Ладика зазначив, що комунальники проведуть експертизу тих вулиць, дорожнє полотно яких потребує ремонту. Особливо це стосується гравійних доріг. Йшлося й про потребу в ремонті вулиць В. Івасюка та О. Пушкіна.

Джерело: zhydachiv-meriya.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *