У школах Жидачівщини проводять військово-патріотичні зустрічі

Представники ГО «Військово-патріотичний вишкіл «Патріот» , активно долучаються до виховання громадян-патріотів. На практичних заняттях вони знайомлять учнів з тактико-технічними характеристиками зброї та її застосування.

Про це повідомляється на сторінці Жидачіської РДА.

У Новострілищанській ЗОШ І-ІІІ ст. учасник бойових дій, досвідчений інструктор Олег Ільків 2 лютого провів для школярів заняття з тактики саперної справи та стрільби зі стрілецької зброї.

8 лютого відбулась зустріч учнів 9-11 класів опорного закладу «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2» із представниками ГО «Військово-патріотичний вишкіл «Патріот» Олегом Ільківим, Сергієм Шаламаєм, Андрієм Сеником, Сергієм Кропанцевим.

Питання національно-патріотичного виховання молодого покоління є одним із пріоритетних напрямків діяльності навчальних закладів району. У школах систематично організовуються зустрічі учнів з учасниками бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції, воїнами УПА, військовослужбовцями, учасниками Революції Гідності. Учні долучаються до організації та проведення позашкільних заходів з нагоди відзначення пам’ятних дат в історії України.

Спілкуючись з живими героями, діти на практиці досягають розуміння необхідності любити і захищати рідну землю, мову і культуру українського народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *