Спільна подячна молитва громади

21 вересня 2018 року, у День Різдва Пресвятої Богородиці, у місті Жидачеві парафіяни усіх храмів міста спільним молебнем віддали подяку Всевишньому. Духовний захід пройшов на честь 625-річчя з часу надання Жидачеву Магдебурзького права і Дня міста.

Святочна громада спільною ходою вирушила до пам’ятного знаку, встановленого на честь давнього храму міста під однойменною назвою «Різдва Пресвятої Богородиці», що на вул. Чайковського. Священики храмів Жидачева отці Стефан Гарасимів, Ярослав Турик, Станіслав Яросєвіч, Іван Бойчин, Роман Котів відслужили молебень до Богородиці. Співав хор церкви Всіх Святих м. Жидачева. 

Міський голова м. Жидачева Володимир Левко подякував громаді міста за участь у спільній молитві та святкуваннях, що пройшли у Жидачеві до ювілейної дати міста.

Мешканка Жидачева, мати одного з учасників АТО Катерина Татумир звернулася до усіх небайдужих, особливо до молоді, зі щирим закликом шанувати це освячене місце, яке дає силу потребуючим.

Пречисту Діву Марію возвеличили у піснях Вікторія Чопик і Наталія Федоляк, та у поетичних рядках – Христина Кавенська зачитала поезію Ярослава Гаврильчука про Жидачівську Оранту.

Джерело: zhydachiv-meriya.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *