На Жидачівщині відкрили новий спортивний майданчик зі штучним покриттям

22 вересня, у селі Заріччя Жидачівського району відбулось відкриття майданчика зі штучним покриттям, побудованого в рамках Обласної програми «Спортивний майданчик».

Учасниками урочистостей з нагоди відкриття спортивного майданчика були заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Андрій Тур, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Петро Жукровський, начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Львівської обласної ради Іван Собко, заступник голови Жидачівської районної державної адміністрації Віра Корецька, в.о. начальника відділу культури, туризму і спорту Жидачівської РДА Йосиф Будзінський та сільський голова Заріччя Микола Хомин.

Для будівництва цього об’єкту використано 550 тис. грн. обласного бюджету та понад 600 тис. грн. –сільський бюджет. Майданчик у селі Заріччя розміщений на вулиці Січових Стрільців, 4-А неподалік сільської ради та загальноосвітнього закладу.

Нагадаємо, цього року на Львівщині в рамках Обласної програми» облаштують майже 100 спортивних об’єктів.

Джерело: Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *