На Жидачівщині відбудуться заходи з відзначення 32-их роковин Чорнобильської катастрофи

Серед тих, хто у 1986 році прийшов на допомогу потерпілим у той важкий період, були й сотні представників Жидачівщини.

Це й наші медичні працівники, будівельники й військовослужбовці, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, робили все для того, щоб локалізувати наслідки аварії на Чорнобильській АЕС, надати медичну допомогу потерпілим, в стислі терміни побудувати для переселенців із Чорнобильської зони житло та об’єкти соціальної сфери.

23 квітня, під час проведення головою Жидачівської райдержадміністрації Василем Татариним та головою Жидачівської районної ради Ігорем Косом наради із керівниками структурних підрозділів обговорили питання підготовки та проведення заходів із відзначення 26 квітня 32-их роковин Чорнобильської катастрофи.

Як зауважив голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин, важливим є вирішення соціальних проблем учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, надання підтримки їхнім родинам.

В ці дні також, через місцеві ЗМІ, необхідно нагадати всім про ті трагічні події 26 квітня 1986 року, коли Україну і світ сколихнули тривожні новини про Чорнобильську катастрофу. В закладах освіти та культури, в бібліотечних установах району буде розгорнуто виставкові експозиції про ті трагічні події, буде організовано зустрічі із учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Представники Жидачівщини також братимуть участь в обласних заходах з відзначення 32-их роковин Чорнобильської катастрофи, які відбудуться 26 квітня, о 12 год., у м. Львові, біля пам’ятного знаку “Героям і жертвам Чорнобиля”. 0 13 год. обласні заходи продовжаться у кінотеатрі „Кінопалац ім. О. Довженка”.

Джерело: www.zhydachiv-rda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *