Комунальники Жидачева готують місто до Великодніх свят

Комунальники Жидачева продовжують активну підготовку до Великодніх свят. Щодня наводять лад на вулицях і околицях міста.

Фахівці Міського виробничого управління комунального господарства цими днями проводять очистку скверу на вулиці Т. Шевченка – обрізають верхівки старих дерев, кронують їх.

Триває прибирання і в центральній частині міста, де знову красуватиметься яскрава писанка. Працівники МВУКГ Володимир Мацук, Володимир Корвацький, Мирослав Гачак провели очистку міського фонтану. Комунальники знайшли у фонтані й чимало монет. Це свідчить про те, що до Жидачева бажають знову повернутися, й за традицією кидають у воду монети.

Найближчими днями римський фонтан відновить свою роботу. Прибирання і благоустрій у місті Жидачеві триватиме.й після Великодніх свят, адже у 2018 році, у вересні, на державному рівні відзначатимуть 625 років з часу надання місту Жидачеву Магдебурзького права.

Готуються у Жидачеві й до відзначення 100-річчя утворення ЗУНР, адже місцева урядова управа Західноукраїнської Народної Республіки, за свідченнями історичних джерел, була однією з найбільш організованих в той важливий період боротьби за утвердження Української державності.

Джерело: zhydachiv-rda.gov.ua

One thought on “Комунальники Жидачева готують місто до Великодніх свят

  1. Яке ще свято має настати, аби ворони перестали гадити на голову в парку біля костьолу? Питання, звісно, до влади міста, а не до птахів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *