Голова Жидачівської РДА Василь Татарин звітуватиме перед громадськістю району

На початку наступного тижня, 6 березня 2018 року, о 14 год., в сесійній залі Жидачівської районної ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича,2), голова Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин звітуватиме перед громадськістю району про проведену роботу у 2017 році та основні завдання на 2018 рік.

Тож сьогодні, 26 лютого, під час проведення наради із керівниками відділів, управлінь та районних служб, акцентуючи увагу на питаннях підготовки до проведення публічного звіту керівництва РДА, Василь Татарин зауважив, що для нього важливим є те, щоб під час  зустрічі із громадою Жидачівщини відбувся жвавий діалог із мешканцями району. Важливо почути думку людей, критичні зауваження, конкретні пропозиції представників громадськості щодо шляхів вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку району.

В рамках підготовки до проведення публічного звіту голови Жидачівської райдержадміністрації Василя Татарина, відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА, за сприяння місцевих ЗМІ, інформацію про цю подію подано у районній газеті „Новий час” та в інформаційному випуску програми районного радіомовлення. Повідомлення про це  поширено інформаційною агенцією „ЗІК”.

Також анонс цієї події вже кілька днів подається за сприяння керівництва Жидачівської міської ради на електронній стрічці, що встановлена на фасаді адмінприміщення РДА, районної ради та Жидачівської міської ради.  Ця електронна стрічка постійно інформує громадськість про важливі події з життя міста і району.

Джерело: zhydachivrda.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *