Футбольний клуб “Авангард” Жидачів відновлює свою діяльність

У Жидачів повертається великий футбол. Після 2 років затишшя на міському стадіоні знову копатимуть мяча.

Про це повідомляється на сторінці клубу у Фейсбук.

Це вартувало багатьох зусиль для багатьох людей. Кропітка праця не пройшла дарма. Все почалось минулого літа, коли вдалось зібрати сотню підписів для електронної петиції про відновлення команди.

Далі тривали пошуки тих, хто не побояться взятися за відбудову клубу і тих, хто готові фінансувати. Врешті, сформувалась так-звана “опікунська рада” (Карпінський Олег – голова, Сапуга Володимир – тренерський штаб, Левко Володимир-мерія, Святослав Багрій, Орест Долінський, Тарас Матвіїв), яка координуватиме діяльність команди.

Згодом знайшлись і кошти для старту в цьому році – 280 тисяч гривень погодилась виділити Жидачівська Міська Рада. Але внеску бракує, тому решту планується залучити із приватних джерел, від місцевих меценатів та бізнесу. Тут клуб сподівається на активність і реальну підтримку громади.

Про команду. Хлопці готуються до заявки на першість Львівської області, почали повноцінні тренування і вже встигли провести декілька матчів. Зокрема, здобули перемогу у першому матчі на Кубок Юста.

Весною на міському стадіоні буде гаряче. Команді необхідна Ваша підтримка: інформаційна, потужна, емоційна! Адже футбол – для вболівальників. Лише з Вами клуб буде жити і досягати нових успіхів! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *