Більше двохсот представників учнівської молоді Жидачівщини переглянули фільм “Кіборги”

16 березня більше двохсот представників учнівської молоді Жидачівщини відвідали Львівський кіноцентр для перегляду фільму “Кіборги”.

Про це повідомляється на сторінці райдержадміністрації у Фейсбук.

Поїздка була організована керівництвом Жидачівської райдержадміністрації, відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА, відділом освіти РДА, місцевими ОТГ та навчальними закладами. 

Довідка про фільм: Події розгортаються у вересні 2014 року. Чотири місяці триває оборона Донецького аеропорту імені Сергія Прокофьєва. Саме у цей час у ЗМІ стає загальновживаним слово «кіборг» по відношенню до захисників аеропорту. На бойове чергування прибувають шестеро добровольців, які пробудуть тут довгих два тижні.

Військова драма «Кіборги» заснована на реальних подіях – кожен із зображених героїв має свого прототипа. Під час зйомок режисера Ахтема Сеітаблаєва консультував Кирило Недря, викладач Дніпровського університету внутрішніх справ. Він особисто брав участь в обороні ДАПу та покинув аеропорт після контузії. Частина зйомок проводилася у селі Крюківщина на Київщині, на Гончарівському полігоні під Черніговом знімалися танкові бої, а на запасному аеродромі поблизу Чернігова збудували декорації напівзруйнованого аеропорту. Бюджет фільму склав 48 млн.грн., половину з яких виділило Державне агентство України з питань кіно. Проект був серед переможців на 8-му конкурсному відборі Держкіно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *