28 квітня Жидачів прийматиме артистів львівської обласної філармонії та українських воїнів-добровольців

28 квітня, о 15:30, у Жидачівському міському Будинку культури „Папірник” мешканці Жидачівщини зможуть стати учасниками концертної програми артистів Львівської обласної філармонії.

Академічний симфонічний оркестр „INSO-Львів” Львівської обласної філармонії, який впродовж 4 років завжди поряд з воїнами 80-ки, виступив з ініціативою проведення соціально-культурного проекту „Війна і Мир”. До його організації долучилися: департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації та КЗ ЛОР „Львівська обласна філармонія”.

В рамках цього проекту з 27 по 29 квітня відбудуться благодійні концерти-зустрічі в м. Жовква, Жидачів, Стрий, Городок, Самбір.

Разом з оркестром в концертах візьмуть участь виконавці – Джеймі Зівер (Англія), Софія Федина, Лєна Корнєєва, які виконають відомі українські пісні, серед яких „Ніч яка місячна”, „Гуцулка Ксеня”, „Шуміла Ліщина”, „Два кольори” та інші. У виконанні оркестру також пролунають безсмертні твори українського композитора Мирослава Скорика.

Під час концерту-зустрічі ви познайомитесь та поспілкуєтесь з українськими воїнами-добровольцями, які поділяться спогадами про друзів, які віддали своє життя за Укоаїну, та своїми історіями.

Серед них є історія любові, яка об’єднала Україну та Великобританію. Її учасники – волонтер, доброволець із Жовкви Світозар, який воював на сході України у складі 80-тої окремої десантно-штурмової бригади, та співачка Джеймі з невеличкого міста Солігалл.

Воїн-доброволець з позивним „Бізон” (м. Донецьк): „Так ось, про що я: я хочу, щоб знали про кожного. Час пройде, багато що забудеться, ми так налаштовані. А про хлопців треба розповідати. Щоб ті життя, які покладені за ці руїни (Донецький аеропорт – прим.), не були забуті, і вони не стали простою статистикою”.

Вже 4 роки українські воїни, ризикуючи власним життям, боронять наш з вами мирний сон, наші з вами життя і мрії в незалежній і цілісній Україні. Завдяки їм ми прокидаємось зранку, радіємо чи засмучуємося погодою за вікном і поринаємо у вир повсякденних мирних справ. А в другому світі – Війни – такому ж реальному, присутні страхи, сльози, невизначеність, віра та надія. В цьому світі реальність інша – щохвилинна небезпека, вибухи та вистріли, поранення та втрати.

Як поєднати цих два світи і зробити їх зрозумілими і реальними для себе? Щоб зробити це нам бракує іншого розуміння патріотизму: коли ти зможеш бути корисним своїй країні знаннями та вміннями, своїми добрими вчинками та щоденною працею.

Тож запрошуємо всіх на концерти-зустрічі, які відбудуться:

27 квітня, 17:00, м. Жовква, Жовквівський районний Народний дім;

28 квітня, 15:30, м. Жидачів, Міський Будинок культури „Папірник”;

20:00, м. Стрий, Стрийський міський Будинок культури;

29 квітня, 14:30, м. Городок, районний Народний дім;

18:30, м. Самбір, Самбірський Народний дім

Запрошуємо учасників АТО Жидачівщини й всіх мешканців району 28 квітня, о 15:30, у Жидачівський міський Будинок культури „Папірник” на концерт-зустріч в рамках проведення соціально-культурного проекту „Війна і Мир”.

Джерело: www.zhydachiv-rda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *