Жителі сіл Жидачівського району звернулися до Олега Синютки через бездіяльність керівництва району щодо ремонту доріг

Жителі сіл Зарічне, Дубравка, Мельничі Жидачівського району Львівськоі області просять голову Обласної Державноі Адміністраціі Олега Синютку відреагувати на повну бездіяльність , безвідповідальність керівництва Жидачівськоі РДА.

Таке звернення було опубліковано у мережі Фейсбук

Мешканці району скаржаться на жахливий стан доріг. На запити чиновники відповідають що дорога була відремонтована, хоча по факту ніякі роботи не проводилися.

Текст звернення публікуємо без змін:

“Доброго дня п. Голово обласноі державноі адміністраціі Oleg Synyutka !!!!! Звертаюся до Вас від імені жителів села Зарічне, Дубравка, Мельничі Жидачівського району Львівськоі області. Два місяці тому , я звернулася на гарячу лінію області зі зверненням про жахливий стан доріг вище вказаних сіл. Моє звернення було переадресоване Жидачівській РДА. Два місяці Жидачівська РДА годувала мене обіцянками і через два місяці до мене позвонили з гарячоі лініі області і сказали, що Жидачівська РДА по моєму зверненні відзвітувалася, що дорога відремонтована. Коли я позвонила до Жидачівськоі РДА мені відповіли, що так написати сказав шеф, тобто в.о. голови РДА п. Татарин , що грейдер десь там іхав, але поламався.
Скільки ще можна терпіти таке відношення від очільників району і таку бездіяльність ?????Керівництво Жидачівськоі РДА зовсім не цікавиться проблемами району в них тільки одне добре виходить нагло брехати і закривати на всі проблеми очі. Ось з такими дорогами мешканці села Зарічне, Дубравка, Мельниці Жидачівського району будуть святкувати День Незалежності !!!!
Прошу голову Обласноі Державноі Адміністраціі п. Олега Михайловича Синютку відреагувати на повну бездіяльність , безвідповідальність, халатність, неповагу, та брехню керівництва Жидачівськоі РДА !!!!!!!!
Фото стану доріг додаються, сфотографовано 21. 08. 2017 року.
P.S. Дорогі друзі дуже прошу про репост , нехай про свавілля у Жидачівському районі знає вся Украіна !!!! Дякую !!!!”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *