Вчителі з Луганщини навчатимуть учнів у школах Жидачівщини

Сьогодні, 20 жовтня, у Жидачівській райдержадміністрації відбулася зустріч із представниками Луганщини. Напередодні, 19 жовтня, у Жидачівський район, в рамках реалізації проекту “Схід і Захід разом”, приїхали двоє учителів з Марківського району Луганської області.

Як повідомила керівник апарату Жидачівської райдержадміністрації, в.о. заступника голови РДА Світлана Самсонова, освітяни Луганщини вже побували у школах Жидачева. 20 жовтня, разом із депутатами Жидачівської районної ради, освітянами та представниками громадськості Жидачівщини, луганчани візьмуть участь в туристично-екскурсійній поїздці в с. Старий Угринів Калуського району Івано-Франківської області – рідне село лідера українського національно-визвольного руху Степана Бандери.

У наступні дні представники Луганщини працюватимуть в навчальних закладах с. Монастирець та смт. Журавна. Також під час перебування на Львівщині освітяни з Луганщини разом із місцевим істориком Петром Приходьком братимуть участь у туристично-екскурсійних поїздках до Львова, ознайомляться з іншими цікавими істороико-краєзнавчими пам’ятками району й Львівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *