В Жидачівській гімназії відбулися зустрічі в рамках проекту “Meet and Code” (Відео)

Гімназисти взяли участь у ще одному крутому проекті “Create youth space ” у рамках програми “Meet and code” під час Тижня кодування ЄС, що відбувається протягом 7-22 жовтня.

Захід форматі дводенного тренінгу провели студенти Львівської політехніки Андрій Юрків і Ярослав Тужанський. У суботу тренери розповіли про програмування в цілому, де воно застосовується і чому може стати в пригоді кожному, а також провели презентацію “Вступ до мови програмування Python” із виконанням невеличких практичних завдань. У кінці дня найактивніші учасники отримали у подарунок книжки.

У неділю відбувся ідеатон у якому 8 команд з 5 учасників змагалися, створюючи ідеї щодо того, якою вони бачать “школу майбутнього”. Ідеатон завершився презентацією ідей і нагородженням авторів найкращих проектів.

За два дні у обох подіях взяло участь понад 40 унікальних учасників.

Реалізувала проект жіноча благодійна організація “Наші Візії”, за підтримки ресурсного центру “Гурт”, “Techsoup” (Україна) та фінансоваї підтримки SAP. 

Тиждень кодування ЄС ґрунтується на ідеї Молодих Радників, консультативної групи колишнього єврокомісара ЄС Цифрового агентства Нелі Крус і відбувається за підтримки Комісії ЄС.

Цільова аудиторія заходів – діти і молодь у віці від 8 до 24 років, які мають бути залучені в світ технологій і програмування цікавим способом. Мета заходів – показати молоді, яким цікавим може бути програмування та як можна його використати для втілення ідеї в життя.

Андрій Юрків, один із тренерів, розповідає,  що дуже хоче, щоб школярі мали можливість познайомитися із програмуванням і ІТ-сферою поближче і кожен міг перевірити – хоче він цим займатися чи ні. Андрій планує з листопада ми запусктити повноцінну вихідну школу програмування при центрі творчості, тому це захід – лише початок.

“Я думаю, це саме те, що бракує сучасним дітям. Вони виросли в технологічній ері і тепер настав час навчатися ці технології використовувати, бо у епоху штучного інтелекту це просто необхідно.”,- підсумував Андрій Юрків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *