В Жидачеві вручили ордени матерям бійців АТО

Вчора, 31 серпня, в актовій залі Жидачівської районної бібліотеки перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин та голова районної ради Ігор Кос вручили матерям та рідним загиблих і померлих 11 воїнів АТО Жидачівщини народну нагороду „Орден матері бійця АТО”.

Зворушливу зустріч із матерями Українських Героїв працівники Жидачівської районної бібліотеки та Жидачівської музичної школи розпочали із розповіді про кожного бійця АТО, світлини яких було зображено на екрані. Також було встановлено тематичні інформаційні стенди „Герої на варті. Ти віддячиш їм, якщо житимеш гідно” із світлинами Героя Небесної Сотні Романа Точина та 11 загиблих і померлих воїнів АТО Жидачівщини.

Звучали щирі й теплі розповіді про кожного Героя, линули тужливі мелодії й поетичні рядки. Директор Жидачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Карабін та директор Жидачівської районної бібліотеки Любов Янклевич запалили лампадки біля портретів Українських Героїв. На очах у матерів, рідних бійців АТО й присутніх у залі від хвилювання виступали сльози. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять захисників України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *