В Жидачеві відбувся семінар на тему “Національно-патріотичне виховання – вимога часу”

Вчора, 5 вересня, згідно плану роботи методичного центру, в приміщенні Жидачівського районного Народного дому відбувся семінар на тему „Національно-патріотичне виховання – вимога часу”.

Тему “Національно-патріотичне виховання шкільної молоді” у своєму виступі на семінарі розкрив вчитель історії Жидачівської ЗОШ № 2 Петро Приходько. Про розвиток волонтерського руху на Жидачівщині та про підготовку музейної експозиції про Майдан та сучасну війну розповів учасник Революції Гідності, депутат Жидачівської районної ради, волонтер, громадський активіст, представник ГО „Народний легіон” Тарас Матвіїв.

З інформацією про роботу закладів культури району з військово-патріотичного виховання розповіла методист Надія Башта. Доповнив семінар народний театр “Сучасник” Центру культури і дозвілля смт. Гніздичів (кер.О.Максимів) патріотичною програмою „Героям нашим – шана й молитви”.

В веміналі взяла участь провідний методист Львівського обласного центру народної творчості Людмила Антончик, яка також зупинилась на роботі Народних домів області з національно-патріотичного виховання, відзначення 75-річчя УПА, методична допомога директорам Народних домів сценарними матеріалами до відзначення державних свят.

Закінчився семінар відео роликом В.Сосюри “Любіть Україну”. Після семінару виступив Я.Буряк по питанню поширення юридичних знань серед населення через мережу закладів культури. Керівник відділу культури, туризму і спорту З.Тимофтевич та директор РНД О. Максимів розповіли про подальшу роботу Народних домів району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *