У Жидачівському районі просять не зменшувати статус сільської школи

10 серпня, перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин побував із робочою поїздкою в с. Чертіж. У приміщенні місцевої школи відбулася зустріч із освітянами та батьківською громадськістю, які просять не понижувати статус сільської школи.

Про це повідомляє Zhydachiv.in.ua з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

У зустрічі взяли участь сільський голова Віталій Єременко, заступник голови районної ради Ігор Лалак, депутат районної ради Василь Горбай, в.о. начальника відділу освіти РДА Надія Багрій.

Як доповіла в.о. начальника відділу освіти РДА Надії Багрій, до депутата районної ради Василя Горбая звернулися мешканці с. Чертіж, які порушили питання щодо можливості збереження у с. Чертіж загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня.

Посадовець зазначила, що на основі рішення сесії районної ради №231 від 13 липня 2017 року «Про оптимізацію мережі закладів освіти Жидачівського району», з 1 вересня 2017 року планують понизити ступінь Чертізької ЗОШ І-ІІ ст. до Чертізької ЗОШ І ст. (початкові класи). Та місцеві освітяни і представники батьківської громадськості запевняють, що в новому навчальному році набереться необхідна кількість учнів – 25, щоб зберегти в селі школу І-ІІ ст. Однак рішення вже ухвалено та й немає впевненості в тому, що 1 вересня кількість учнів у школі збільшиться.

Для громади села також є важливим забезпечення належного довезення учнів на навчання після реорганізації школи, тож під час зустрічі увагу було зосереджено на обговоренні й цього питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *