У Жидачеві відзначать День Захисника України та 75-ту річницю утворення УПА

Запрошуємо мешканців Жидачева та гостей на урочистості присвячені дню Захисника України та 75-тій річниці утворення УПА. День захисника́ України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем. 

14 жовтня 2017 року (субота)
12.00 – урочиста хода від адмінбудинку (вул. Шашкевича, 2) до Меморіалу борцям за волю України на Замковій горі; покладання квітів та запалення лампадок до підніжжя фігури Святої Покрови на Замковій горі та молебень на вшанування пам’яті полеглих борців за волю України; виступи.
13.00 – відкриття пластового року з нагоди Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці (майдан біля МБК «Папірник»)

15 жовтня 2017 року (неділя)
13.30 – молодіжна хода від адмінбудинку (вул. Шашкевича, 2) до Меморіалу борцям за волю України на Замковій горі за участі учнів міста та району; реконструкція бою українських повстанців із загонами НКВД за участі ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» м. Львів (територія колишнього автодрому ліцею біля Замкової гори);
15.30 – відкриття виставки «Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни» (Музей історії та мистецтв Жидачівщини, вул. Міцкевича, 11);
16.00 – урочистості та мистецька програма з нагоди Дня захисника України (МБК «Папірник»)

22 жовтня 2017 року (неділя)
15.00 – фестиваль повстанської пісні «Встань повстанська славо – засвіти знамена» (районний народний дім вул. Міцкевича, 11)

One thought on “У Жидачеві відзначать День Захисника України та 75-ту річницю утворення УПА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *