У Жидачеві відсвяткували 90 років “Союзу Українок”

6 грудня у Жидачівській центральній районній бібліотеці відбулися урочистості, приурочені 90-ій річниці Союзу Українок у м. Жидачеві.

Захід розпочався з молитви, яку зачитав парох храму Св. Воскресіння Господнього, декан Жидачівський, отець-мітрат Василь Юрів, та Гімном Союзу Українок. Ведучі свята педагог-словесник Ольга Прокопів та провідний бібліограф Галина Корнецька наголосили на значимості жінки і її великому вкладі у розбудову державності України, пригадавши визначних українок різних епох.

Про історію становлення Союзу Українок й тих, хто причетний до створення цієї відомої організації  у Жидачеві, розповіла союзянка Марія Егрецька, про важливі моменти багаторічної праці союзянок – її керівник Олександра Безкоровайна  та заступниці Ганна Маринець й Наталія Лялюк. Було презентовано фільм про безцінну просвітницьку, культурну, благодійну й духовну роботу Союзу Українок Жидачівського району, який створила журналіст Оксана Франків.

Теплі спогади звучали з уст союзянок, їх вітали заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук, заступник голови Жидачівської районної ради Ігор Лалак, начальник відділу культури, туризму і спорту Жидачівської РДА Зіновій Тимофтевич, представниця Журавнівського осередку Союзу Українок Ірина Кравчук. Музичні дарунки – від учнів Жидачівських дитячої музичної школи, гімназії ім. О. Партицького, НВК. Свої талановиті мистецькі роботи представили Марія Турченяк і Галина Тимофтевич.


Джерело: http://zhydachiv-meriya.lviv.ua/

2 thoughts on “У Жидачеві відсвяткували 90 років “Союзу Українок”

  1. Мої вітання від союзянки 133 відділу Союзу Українок Америки до Союзу Українок міста Жидачева.Дуже приємно здивована , що і в моєму рідному місті є така чудова організація.
    Сил, мудрості та процвітання у вашій творчій без корисній діяльності!

  2. P.S писала на скору руку, що було на голові . «Без корисній « малося на увазі люди працюють не за гроші . Приношу вибачення , відкоректуйте .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *