У Жидачеві відбулася зустріч із авторкою сучасних казок Лесею Кічурою

20 листопада до Жидачівської районної бібліотеки завітали казки разом з авторкою – Лесею Кічурою. Директор Жидачівської бібліотеки Любов Янклевич запросила пані Лесю до древнього Удеча уже вдруге. Перша зустріч з маленькими читачами і представниками ГО «Щасливі разом» відбулася влітку. Малеча захопилася чарівною книжечкою – «Добрими маминими казками», тож виникла потреба донести її ширшій аудиторії.

Цього разу пані Леся знову подарувала не лише різнобарвний світ своїх сучасних казок, але й продовжила захоплюючу гру з дітками, спілкувалася з ними і заохочувала пізнавати глибину книг. Казкарку з величезним захопленням слухали учні і педагоги молодших класів Жидачівських НВК й гімназії ім. О.Партицького.

На написання казок пані Лесю надихнули власні дітки, а допомагає з реалізацією соціально-книжкового проекту чоловік Микола Єнкало. У книзі цікаві ілюстрації Наталії Манько, серед яких є і розмальовки.

На створення  казок авторку 12 років тому надихнув власний син, коли йому було лише три місяці. З кількох десятків казок до книги увійшла найкраща двадцять одна фантастична розповідь. Для найменших дітей – казки про тварин, а для старших – про дружбу та цінування родини. У героях «Добрих маминих казок» дітки зможуть впізнати самих себе, це стосується й дорослих. 

Сьогодні пані Леся продовжує роботу над новою книгою казок, де оживають янголи і панує різдвяний дух. Її презентація попередньо запланована у часі зимових свят. Сподіваємося, ці казки також приїдуть у Жидачів!

Джерело: Сайт Жидачівської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *