У Жидачеві облаштують місця паркування для водіїв з особливими потребами

Виконавчий комітет Жидачівської міської ради прийняв рішення «Про розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів на території  м. Жидачева». 

Відповідно до цього документу у місті буде визначено розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів з позначками, що вказуватимуть на наявність місць паркування авто, яким керують люди з особливими потребами, або водії, котрі перевозять таких осіб.

Такі майданчики розміщуватимуться на вулицях М. Шашкевича (біля адмінбудинку і маркету «Рукавичка»), Я. Мудрого (навпроти районного суду), М. Грушевського  (біля недіючого кладовища,  торгового центру й управління соцзахисту), Д. Галицького (біля крамниці «Ангеліна»), Фабричній (навпроти прохідної ПАТ «ЖЦПК»  і біля ТзОВ «Монді»), П. Чайковського (біля церкви Всіх Святих), Кобзаревій (навпроти МВУКГ) та на площі Свободи (біля костелу Успіння Пресвятої Богородиці).

Спеціальні майданчики обладнають працівники Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства, встановлять відповідні вказівники і розмітку.

Джерело: Сайт Міської Ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *