У Жидачеві дошкільнят і школярів будуть вчити сортуванню сміття

Міська Рада закупила контейнери для роздільного збору сміття. Такі контейнери будуть встановлені у бюджетних установах міста.

Про це повідомляється на сайті міської ради.

30 серпня у Жидачівській міській раді відбулася зустріч представників мерії і МВУКГ з керівниками дошкільних установ та навчальних закладів міста. Основна тема розмови – впровадження роздільного збору сміття.

Міський голова м. Жидачева Володимир Левко наголосив на тому, що вкрай важливо, аби наше місто було чистим. Відповідно впорядковуватиметься і сміттєзвалище, не менш важливим є й перехід на роздільний збір сміття.

Заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук розповів про метод сортування відходів, які будуть розділені на дві частини: окремо буде збиратися пластик, метал, скло і папір й окремо – харчові відходи. Для цього Жидачівська міська рада закупила відповідні контейнери, які бюджетні установи отримають безкоштовно. Кошти, отримані від реалізації вторинної сировини, можуть бути направлені на благоустрій навчальних установ, прилеглих територій, чи на інші потреби.

Міська рада сподівається, що досвід навчальних і виховних закладів буде поширюватися і у домашньому побуті. Відповідно виховуватиметься культура споживання і популяризації вторинної переробки ресурсів, які отримають друге життя.

 Також пропонуємо переглянути коротке відео про те як правильно сортувати сміття:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *