У с. Бортники Жидачівського району турніром з міні – футболу вшанували пам’ять полеглих воїні

Минулої неділі, 3 вересня, у с. Бортники Жидачівського району відбувся турнір з міні-футболу на вшанування пам’яті полеглих воїнів, уродженців цього села: воїна-афганця Богдана Пастуха та бійців АТО Володимира Андрешківа й Володимира Князева.

21-річний воїн Богдан Пастух загинув далеко від рідної землі, в Афганістані, 26 січня 1989 року, за кілька днів до завершення виведення радянських військ з цієї країни. 6 вересня 2017 року Богдану Пастуху виповнилось би 50 років. 47-річний Герой АТО, також уродженець с. Бортники, Володимир Андрешків загинув у бою за визволення української землі від російських окупантів на Світлодарській дузі 18 грудня 2016 року. 12 березня 2017 року на фасаді школи в с. Бортники урочисто відкрили меморіальні таблиці на честь полеглих воїнів Богдана Пастуха та Володимира Андрешківа. А вже наступного дня, 13 березня 2017 року, сумна звістка знову надійшла в с. Бортники. Цього дня на східних рубежах України загинув 18-річний уродженець с. Бортники Володимир Князев.

У турнірі з міні-футболу на вшанування пам’яті полеглих воїнів взяли участь команди ветеранів АТО м. Ходорова, Жидачева, Яворівщини, с. Бортники, ДУК „Аратта”, Львівської Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

У церемонії відкриття турніру взяли участь рідні та близькі полеглих воїнів, представники духовенства, голова Ходорівської ОТГ Олег Коцовський, місцевий староста Ольга Гурдя, бойові побратими полеглих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *