Проїзд у маршуртках Жидачівського району подорожчає

Сьогодні, 12 січня, під час засідання Асоціації сільських та селищних рад Жидачівського району відбулось так зване громадське обговорення підняття тарифів на перевезення у громадському (пасажирсьокму) транспорті. Про повідомляє Інформаційний портал Жидачева із посиланням на сторінку ГО “Майдан” Жидачівщини у Фейсбук.

Свої аргументи наводили перевізники, які надають послуги із пасажирських перевезень на території району. Вартість 1 пасажиро кілометра зросте до 0,55 грн. На міжміських маршрутах ватість проїзду зросте на 10%, а на приміських й того більше – до 30%. Скільки це буде в грошовому вимірі перевізники не готові були озвучити.

З 2015 року ні обласна держадміністрація, ні районна не має важелю впливу на встановлення цін на пасажирські перевезення. Але вони не позбавленні функції контролю за дотриманням якості пасажирських перевезень, лише на разі цей контроль якийсь сумнівний і малоефективний.

Адже під час тривалого обговорення вкотре піднімались заїждженні проблеми: складові тарифу, недотримання графіків руху перевізниками, на головних зупинках немає вивішено графіків руху, незадовільний технічний та санітарний стан маршруток, куріння водіїв у салоні автобуса тощо. Якось сьогодні “забули” про перевезення осіб пільгових категорій.

Висновки такі: вартість проїзду подорожчає. А пасажири за більшу ціну навряд чи отримають кращі послуги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *