Перший урок у школах Жидачівщини відбудеться під гаслом “Нам є що захищати”

Завтра, 1 вересня, перший урок у загальноосвітніх школах Жидачівщини відбудеться під гаслом „Нам є що захищати”.

Як повідомили у відділі освіти Жидвчівської райдержадміністрації, 1 вересня 2017 року за шкільні парти сяде понад 730 першокласників. У новому навчальному році значну увагу приділятимуть національно-патріотичному вихованню учнівської молоді. Рік тому, 22 вересня 2016 року, на сесійному засіданні Жидачівської районної ради затвердили районну цільову програму військово-патріотичного виховання молоді та підвищення обороноздатності Жидачівського району на 2016-2017 роки.

Серед ініціаторів розробки й реалізації цієї програми й громадські активісти ГО „Народний легіон”, яка з перших днів російської агресії на Сході України активно долучається до військово-патріотичного виховання молоді, бере участь в організації військово-медичних вишколів учнівської молоді й всіх бажаючих мешканців району.

 За інформацією відділу освіти РДА та Жидачівської міської ради, 16 вересня на мальовничій околиці м. Жидачева, біля гори Базиївка, заплановано відкриття навчально-вишкільного центру для молоді, де розроблено й смугу долання перешкод. Відділом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Жидачівської РДА надано навчально-методичну книжкову продукцію ГО „Народний легіон” та відділу освіти РДА, яка стосується військово-патріотичного вишколу. Цю книжкову продукцію було отримано в департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *