На Жидачівщині освятили нове приміщення для школи

У географічному центрі Новострілищанської об’єднаної територіальної громади Жидачівського району в жителів сіл Баківці, Бертишів, Трибоківці, Репехів відбулась історична подія – відкриття нової школи.

Про це повідомляє IA ZIK з посиланням на заступника голови Жидачівської районної ради Ігоря Лалака. 

У двоповерховій будівлі реконструйованої колишньої колгоспної контори, загальною площею 960 кв м, розміщено 8 класних кімнат, комп’ютерний клас, бібліотеку, медпункт, найбільший в ОТГ спортивний зал. Встановлено систему опалення та облаштовано котельню, проведено водопостачання і водовідведення, влаштовано санвузли.

«Спільними зусиллями ініціаторів та ентузіаcтів, батьків і вчителів, спонсорів і народного депутата Андрія Кота школярі розпочали свій навчальний рік у новому приміщенні, – зауважив Ігор Лалак – колишній Баковецький сільський голова, який починав процес, а також доклав зусиль до його завершення. – Для них, як і для мене, це свято стало надзвичайно пам’ятним, дорогим і радісним. Люди поколіннями мріяли про нову школу, краще майбутнє для своїх дітей та онуків. Останні десять років стали вирішальними у досягненні цієї мети».

Ігор Лалак переконаний, що це один з успішно зреалізованих освітніх проектів у Жидачівському районі за 26 років незалежності України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *