Мистецькі колективи Жидачівщини взяли участь у Етно-фестивалі гостинності у м. Яворові

19 листопада 2017 року в районному Народному домі «Сокіл»(м. Яворів) відбувся етнофестиваль гостинності, на якому аматорські колективи Жидачівщини презентували публіці Яворівського району свою мистецьку програму.

З вітальним словом до мистецької делегації Жидачівського району звернувся голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян та керівник апарату Жидачівської районної державної адміністрації Світлана Самсонова, яка передала Оресту Хляну символічний подарунок від творчої делегації Жидачівщини – портрет Тараса Григоровича Шевченка.

Святкову атмосферу фестивалю створили виступи народних танцювальних колективів, сольних виконавців та акторів  Жидачівського краю. Мешканці м. Яворова були приємно вражені співочими, танцювальними та акторськими талантами Жидачівського району. В рамках заходу усі присутні мали змогу відвідати виставку народних перлин Жидачівського краю та можливістю посмакувати смаколиками справжньої жидачівської «етнокухні».

На завершення Етно-фестивалю гостинності «Мистецький передзвін Жидачівщини» начальник відділу культури та туризму Яворівської райдержадміністрації  Володимир Балух висловив слова подяки  та вручив квіти керівнику відділу культури, туризму та спорту Жичівської райдержадміністрації Зіновію Тимофтевичу.

Етнофестиваль гостинності відбувається за ініціативи департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *