“Ми є і Україна наша з нами”, – гасло святкування дня Незалежності в Жидачеві

«Ми є і Україна наша з нами» – під таким гаслом Жидачів відсвяткував 26-ту річницю Незалежності України.

Про це пловідомляється на сайті міської ради Жидачева.

24 серпня у храмах древнього Удеча віряни спільно з духовенством молилися за нашу державу. У центрі міста, біля Жидачівської районної бібліотеки відбулася літературна акція «Така буде у нас країна, які будуть у нас серця», яку організували працівники бібліотеки. На майданчику, що на вулиці Княжий Брід, пройшли спортивні змагання.

Свято продовжилося урочистостями і концертом. На літній сцені МБК «Папірник» з Днем Незалежності громаду Жидачівщини привітали заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук, перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин та заступник голови Жидачівської районної ради Ігор Лалак. Тих, хто віддав своє життя заради Незалежності України під час Революції Гідності та перебуваючи у зоні АТО, згадали поіменно і вшанували їхню світлу пам’ять хвилиною мовчання.

Мелодійні пісні, віршовані рядки, присвячені нашій державі, запальні українські танці глядачам дарували солісти, читці і колективи МБК «Папірник», Районного Народного дому, Центру творчості для дітей та молоді, Жидачівської дитячої музичної школи, ГО «Щасливі разом», представники художньої самодіяльності Жидачівського району (с. Лівчиці і Вільхівці). Кращих захисників держави і волонтерів відзначив представник ГО «Народний легіон» Володимир Гаврон.

У сквері на вул. Т. Шевченка працювали мистецькі локації та ярмарок народних сувенірів. Свято завершилося українською дискотекою. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *