Макс Кідрук презентував новий роман у Жидачеві

30 листопада «Літературна вітальня» Жидачівської районної бібліотеки (керівник – Любов Янклевич) гостинно відчинила двері письменнику Максу Кідруку. Наше місто увійшло у сотню населених пунктів, де молодий і талановитий автор презентує свій новий роман  «Не озирайся і мовчи».

Про це повідомляється на сайті міської ради.

Чисельній аудиторії, яка зібралася у читальні, гостя представила Галина Дереш: «Інженер, мандрівник, письменник». Зустріч проходила дуже цікаво і динамічно. Макс Кідрук разом зі своєю молодою і оперативною командою у формі презентацій розповіли про творчість автора. Родзинкою проекту стали оригінальні буктрейлери.

Серед книг, які захопили слухача, – романи «Твердиня», «Зазирни у мої сни» і, звичайно, нова книга – «Не озирайся і мовчи». Це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

У ході спілкування Макс Кідрук розповів про підґрунтя своїх творів, користь від читання і про власне ставлення до сучасної України. Письменник наголосив на тому, що майбутнє нашої держави залежить не від політиків, а від нас самих і особливо від нового покоління, яке присутнє у цій залі. 

Тур Макса Кідрука є одним із наймасшатбніший авторських турів, аналогів якому в Україні ніколи не було – з презентаціями книжки «Не озирайся і мовчи» письменник відвідає 100 міст нашої країни. За приблизними підрахунками за час туру зустрічі з Кідруком відвідають більше 15 тисяч прихильників його творчості.

Як повідомляє видання Лівий Берег, роман «Не озирайся і мовчи» увійшов до пятірки найрезонансніших книжок цієї осені.

Про що розповаідає книга Макса Кідрука? Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся.

Життя сім’ї Грозанів раптово змінюється. Вони переїжджають до нового будинку, і чотирнадцятирічний Марк змушений піти до нової школи. Хлопець начитаний, розумний, але дуже сором’язливий — ідеальний об’єкт для цькування. Щодень більше замикаючись в собі, він мріє про світ, де немає знущань і безпричинної жорстокості. Одного дня Марк знайомиться із Сонею, дівчиною з паралельного класу, яка розповідає йому про існування такого світу і про можливість туди потрапити… просто скориставшись ліфтом у їхньому будинку. Хлопець не розуміє, навіщо Соня вигадує нісенітниці, які легко спростувати, але зрештою вирушає за нею. Він не підозрює, що звичайна мандрівка на десятий поверх загрожує чимось набагато гіршим за руйнування уявлень про реальний світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *