Ім’ям загиблого бійця Володимира Поповича назвали його рідну школу

17 серпня, на Жидачівщині вшановують третю річницю пам’яті загиблого в серпні 2014 року бійця АТО, уродженця с. Монастирець Володимира Поповича. Полеглого Героя похоронили 19 серпня 2014 року в рідному селі. Того сонячного дня у с. Монастирець зібралися тисячі людей.

Щоб вшанувати свого бойового побратима, сьогодні в село Монастирець прибули майже два десятки бійців батальйону „Львів”, які добре пам’ятають про Володимира Поповича, адже разом у 2014 році захищали східні рубежі України від російсько-терористичних окупантів. ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини” також сьогодні вшанувала пам’ять Володимира Поповича. При вході в приміщення ГО „Спілка учасників АТО Жидачівщини”, на його фасаді портрет загиблого три роки тому Героя нагадує багатьом, хто проходить поряд, що вже більше трьох років на Сході України триває війна й ціною життів таких молодих хлопців, як Володимир Попович, багато з нас можуть насолоджуватися мирним життям.

Представники влади, бойові побратими полеглого Героя, його рідні, мешканці с. Монастирець, представники колективу місцевої школи, яка носить ім’я Володимира Поповича, вклонилися могилі захисника України. Як розповідали бійці батальйону „Львів”, Володимир залишився у пам’яті кожного з них добрим, щирим й надійним другом. Він був веселим й життєрадісним, його життя обірвалося в розквіті сил в бою за рідну українську землю. Тож про Володомира Поповича не забуватимуть, адже він віддав своє життя за кожного з нас, за мирне й щасливе майбутнє України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *