До Жидачева приїхали представники латвійського самоврядування із міста-побратима Вієсіте (Латвія)

16 серпня місто Жидачів зустріло гостей із міста-побратима Вієсіте (Латвія).  Сандра Григор’єва (спеціаліст Вієсітської крайової думи) та Юріс Лицис (депутат Вієсітської крайової думи). Представники латвійського самоврядування приїхали разом з футбольною командою, яка братиме участь у дитячому футбольному турнірі, що проходить цими днями у Жидачеві. Про це повідомляється на сайті міської ради Жидачева.

Сандра Григор’єва і Юріс Лицис зустрілися з міським головою м. Жидачева Володимиром Левком, заступником міського голови Ярославом Гаврильчуком та секретарем Жидачівської міської ради Ольгою Лешков’ят. За дружньою бесідою представники органів місцевого самоврядування нашого міста і Вієсіте обговорили теперішні проблеми і перспективи українських та латвійських міст. Йшлося про децентралізацію в Україні й теперішнє життя Латвії у Євросоюзі.

Звичайно, керівників Жидачева цікавив стан речей у комунальній сфері Вієсіте, діяльність соціальних служб і муніципальної поліції. Йшлося і про дитячі садки, школи та спеціалізовані навчальні заклади, про підприємства, які функціонують, і про найближчі плани.

У ході розмови як гості, так і господарі, погодилися, що у нас багато спільного, а серед різноманітних питань, які потребують вирішення, головним є те, що і латвійці, і ми, українці, прагнемо кращого життя для наших країн.

Своє знайомство з древнім Удечом гості продовжили прогулянкою містом. Про нашу історію їм розповіла Ольга Лешков’ят. Побували латвійці на Алеї Героїв, у храмах нашого міста, в Міському Будинку культури «Папірник», у музеї історії та мистецтва Жидачівської землі імені Бориса Возницького, на озері «Промінь» і Замковій Горі, а також взяли участь в урочистому відкритті футбольного турніру. Протягом наступних днів вони продовжать знайомство з нашим містом, його цікавими людьми, побувають у Львові і, звичайно ж, вболіватимуть за свою футбольну команду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *