До кінця року відремонтують 11 км траси Миколаїв-Жидачів-Калуш

У Жидачівському районі триває ремонт дороги Миколаїв-Жидачів-Калуш. До кінця року планують завершити першу ділянку протяжністю майже 11 км від з’їзду з Київ-Чоп у напрямку до Жидачева. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Ремонт на цій ділянці не проводили більше 20 років. Роботи проведені вже на 60-65 %, відремонтували майже 8 км нижнього шару. Цього року запланували відремонтувати 10 км у Миколаївському районі. Ремонт дороги у Жидачівському районі продовжать наступного року.

«Тут запланований поточний середній ремонт, який проводять за рахунок впровадження експерименту, першочергово роботи виконують на ділянці у Миколаївському районі. Роботи виконують з кріплення основ та облаштування двох шарів асфальту», – розповів начальник відділу розвитку інфраструктури та тендерно-договірних відносин ЛОДА Микола Одиноцький.

Ремонт цієї траси підрядна компанія «Онур» почала 6 вересня. На це вже освоїли понад 40 млн гривень, хоча виникають проблеми з постачанням необхідних будматеріалів.

На ремонт траси Миколаїв-Жидачів-Калуш протяжністю 48,5 км передбачено 111 млн грн. Фінансування здійснюватиметься за рахунок перевиконання митних платежів.

Нагадаємо, траса державного значення Т-14-19 Миколаїв-Жидачів-Калуш входить в десятку найгірших доріг області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *